09357361773
info@transoon.ir
ترنسون

ترجمه مقالات کارآفرینی از مهم ترین خدمات ترنسون است. جهت سفارش ترجمه مقالات کارآفرینی می توانید با ورود به بخش سفارش ترجمه و ارسال مقاله مورد نظر، درخواست خود را ثبت نمایید. ترجمه ای در ارتباط با شرکت های نوپا و مفهوم کارآفرینی که به آن خواهیم پرداخت.

شرکت های نوپا

یک شرکت نوپا یک شرکت است , یک مشارکت و یا یک سازمان موقت ایجاد شده برای تحقیق برای مدل های تجاری  تکرار پذیر و مقیاس پذیر .

این شرکت هایی که به تازگی شکل گرفته اند در مرحله ای از توسعه و تحقیق و پژوهش برای بازار قرار دارند .

سازمانی ایچاد شده برای خلق چیزی تحت شرایط عدم اطمینان بسیار بالا

برای بقا و رشد این گونه سازمان ها نیاز هایی وجود دارد .

نیاز های کار آفرینی

تیم
فرصت بازار بزرگ
شرکای کلیدی
مشتریان خاص
مدل بازار اعتبار کسب و کار که قابل تکرار، قابل پیش بینی و مقیاس پذیر است .
منافع
منابع و سرمایه گذاری

نیاز های خود اشتغالی

توانایی تبدیل دانش به خدمت
دسترسی آسان به مشتریان
اعتماد بنفس
دانش پایه کسب و کار
حاشیه سود نسبتا بالا
وجه نقد

نیاز به مدل کسب و کار

یک مدل کسب و کار توصیف می کند که شرکت چگونه ارزش ها را ایجاد می کند , ارائه می دهد و تسخیر می کند .

یک مدل کسب و کار توصیف می کند که شرکت چگونه  پول بدست می آورد .

شناخت مشتری

شناخت مشکلات
شناخت ارزش ها
شناسایی نیازها

سرمایه موجود

منابع شخصی
اقوام , دوستان و احمق ها
کمک های بلاعوض دولت
مشتریان و تامین کنندگان
تامین کنندگان وام
بانک
شرکت های لیزینگ
وام دهندگان فاکتور
سرمایه گذاران
سرمایه گذاران خصوصی ، مانند فرشته سرمایه
هنگام جستجو سرمایه چه چیز هایی مهم است ؟
کیفیت و ارتباطات تیم مدیریت
اندازه فرصت کسب و کار و نیاز به بودجه
دامنه ایجاد یک مزیت رقابتی پایدار
سطح خطر و امنیت
به هنگام بودن پیشنهاد

کمک هاي نرم افزاري

Google Docs
Comindware
Apps marketplace

گوگل داکس

فرض کنید شما می خواهید یک تقویم ، فهرست کارها ، و یا لیست اسناد از جمله مالی ، موجودی ، و یا دیگر صفحات گسترده اطلاعات , قابل مشاهده توسط افراد در تیم های کوچک را ایجاد کنید . گوگل filesharing  رایگان  ، مشاهده ، و خدمات ویرایشی ابری ارائه می دهد که امکان هماهنگی برنامه ، پیام ها ، اطلاعات و دستورالعمل با اعضای تیم خود را با یک مقدار مشخصی از فضای قابل استفاده رایگان را به شما می دهد . فایل ها و محاسبات مربوطه از طریق صفحات گسترده همچنین می تواند ذخیره شود و از طریق گوگل درایو به اشتراک گذاشته شده در پوشه ها در دسترس باشد . بعد از آپلود یک سند بر روی هارد گوگل ، یک گزینه به اشتراک گذاری در دست خواهد بود که اجازه می دهد تا شما با یک رمز عبور یا پیوند از طریق ایمیل به فایل خود دسترسی داشته باشید .

Comindware

نزم افزار مقرون به صرفه , جامع حاوی تابع های مبتنی بر ابر , تابع های حسابداری , اشتراک گذاری و حاوی تابع های کاربردی برای کمک به فعالیت های سازمانی برای شرکت های نوپا از قبیل منابع انسانی و بودجه بندی .

Apps marketplace

برنامه های بازاری برای یافتن نرم افزار های مورد نیاز برای سازمان های کوچک از قبیل نرم افزار های ابری و حسابداری , مدیریت پروژه و مدیریت زمان .

کمک های سخت افزاری

Smart phones
Phone signal booster
Custom-built PCs

Smart phones

برای استفاده از همه ی ظرفیت های مشتری و دست یابی به گستره وسیعی قابلیت های موجود در بازار

Phone signal booster

با افزایش قدرت ترافیک نیز افزایش می یابد . با توجه به گستره استفاده از موبایل ها و با توجه به ضعف سیگنال ها و اینکه در سازمان نباید اختلالی در این شبکه ایجاد شود , این سخت افزار می تواند بسیار کارآمد باشد .

Custom-built PCs

تجهیز سخت افزاری سازمان سرمایه زیادی می طلبد و هزینه زیادی برای سازمان های نوپا دارد . ولی نباید از تجهیز کامپیوتری سازمان جلوگیری کند . برای رفع نیاز های سازمانی و کمک و تسریع در امور سازمانی به کامپیوتر نیاز است و باید با توجه به نیاز ها و سرمایه در دسترس تا حد امکان سازمان را تجهیز نمود .

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.