09357361773
info@transoon.ir
ترنسون

ترجمه تخصصی مقالات رشته مهندسی کامپیوتر و گرایش های آن

 

رشته مهندسی کامپیوتر این روز ها در سراسر دنیا از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. این رشته به پرورش متخصصان در زمینه طراحی، ساخت و راه اندازی سیستم های سخت افزاری و نرم افزاری می پردازد. دنیای فردا دنیای کامپیوتر و برنامه های کامپیوتری است. مفاهیم پردازش، شبیه سازی، طراحی، امنیت و … همگی مفاهیم آشنایی هستند که روز به روز اهمیت آنها برای عموم بیشتر شده و از این روز نیاز به متخصصین این رشته بیشتر و بیشتر خواهد بود.

مهندسی کامپیوتر  مرکب از مهندسی برق و علوم کامپیوتر است و گرایشات متنوعی دارد.

در مقطع کاردانی شامل دو گرایش سخت افزار و نرم افزار می شود.
در مقطع کارشناسی : مهندسی نرم افزار، مهندسی سخت افزار، علوم کامپیوتر، مهندسی فناوری اطلاعات
در مقطع کارشناسی ارشد : معماری کامپیوتر، مهندسی نرم افزار، هوش مصنوعی، الگوریتم ها و محاسبات

ترجمه تخصصی مقالات رشته مهندسی کامپیوتر


گرایش مهندسی نرم افزار

همانطور که پیشتر گفته شد، مهندسی نرم افزار یکی از گرایش های رشته کامپیوتر در مقطع کارشناسی ارشد است. در این گرایش دانشجویان با برنامه نویسی و سیستم های عامل به صورت تخصصی و پیشرفته آشنا می شوند و همچنین برنامه نویسی تحت وب، پایگاه های اطلاعاتی و الگوریتم های پردازش. این گرایش با این هدف طراحی گردیده است تا متخصصانی پرورش دهد که بتوانند پایگاه های داده دقیق و بروز و بدون خطا طراحی کنند. متخصصانی که بتوانند سیستم ها عامل پیاده سازی نمایند، طراحی و پیاده سازی و نگهداری نرم افزار ها را به صورت حرفه ای انجام دهند و بتوانند شبیه سازی و گرافیک انجام دهند.

گرایش هوش مصنوعی

در گرایش هوش مصنوعی، دانشجویان با مفاهیمی از جمله هوش مصنوعی پیشرفته، پردازش تصویر، شبکه های عصبی، تئوری فازی و … آشنا می شوند. در این گرایش دانشجویان با رباتیک، منطق فازی، یادگیری ماشین، سیستم های خبره و موارد دیگر مواجه خواهند شد.
به دلیل اینکه اهمیت این رشته در دنیا روز به روز در حال افزایش است و این رشته هر ساله به عنوان یکی از ده رشته برتر انتخاب می شود و این که دنیای امروز دنیای کامپیوتر و تکنولوژی است، دانشجویان زیادی مجذوب این رشته شده اند. بازار کار بسیار خوب و درآمد بالا از دیگر دلایلی است که هر روزه بر تعداد دانشجویان رشته مهندسی کامپیوتر افزوده می شود.
دانشجویانی که در این رشته تحصیل می کنند برای انجام فعالیت های پژوهشی خود نیاز دارند تا مقالات و کتب را مطالعه نمایند. اما از آنجایی که اکثر این مقالات به زبان انگلیسی هستند و به این دلیل که همه به زبان انگلیسی مسلط نیستند، نیاز دارند تا ترجمه مقاله و یا دیگر متون تخصصی از جمله  ترجمه مقالات ISI را در اختیار داشته باشند تا بتوانند فعالیت های پژوهشی خود را از قبیل نگارش مقاله انجام دهند.
گروه مترجمان ترنسون با بهره گیری از مترجمان متخصص و مجرب که فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر کشور هستند و در این رشته تخصص کامل دارند، ترجمه مقاله، ترجمه کتاب، ترجمه مقالات ISI و ترجمه دیگر متون تخصصی کامپیوتر و عمومی را با کیفیت عالی و در زمان مناسب برای شما عزیزان انجام می دهد.


ترجمه تخصصی متون و مقالات رشته کامپیوتر توسط چه مترجمانی انجام می شود؟

 

ترجمه تخصصی کامپیوتر توسط مترجمان متخصص در حوزه کامپیوتر انجام می شود که به سبب تجربه بالا در ترجمه متون انگلیسی و فارسی در این زمینه، می توانند متون و مقالات کامپیوتر با کیفیت بسیار عالی و در کوتاه ترین زمان ممکن انجام دهند. تسلط به زبان انگلیسی و همچنین تسلط به اصول و فنون ترجمه از دیگر ویژگی های مترجمان ما می باشد. ترجمه تخصصی کامپیوتر از فارسی به انگلیسی و از انگلیسی به فارسی انجام می شود. ترنسون با بهره گیری از چنین مترجمان متخصص و مجرب، ترجمه انواع مقاله و دیگر متون تخصصی را در حوزه کامپیوتر انجام می دهد.

برای سفارش ترجمه تخصصی کامپیوتر کلیک کنید.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.