09357361773
info@transoon.ir
ترنسون

ترجمه مقالات ISI در زمینه مدیریت توسط مترجمان متخصص و مجرب ترنسون

 

ترجمه مقالات مدیریت از مهم ترین خدمات ترنسون به شمار می آید. برای انجام فعالیت های پژوهشی مطالعه مقالات معتبر امری ضروری است. هر روزه مقالات معتبر ISI زیادی در زمینه مدیریت منتشر می شوند و محققان از آنها بهره می برند. رشته مدیریت با توجه به تعداد شاخه ها و گرایش های خود، دانشجویان زیادی را شامل می شود. رشته های مدیریت صنعتی، مدیریت بازرگانی، مدیریت اجرائی، مدیریت دولتی و دیگر رشته های مدیریت و همچنین گرایش های متعدد و متنوعی از جمله بازاریابی، گردشگری، منابع انسانی، مالی و غیره.

ترجمه مقالات مدیریت
گروه مترجمان ترنسون ارائه دهنده ترجمه متون و ترجمه مقاله، عمومی و تخصصی از انگلیسی به فارسی و از فارسی به انگلیسی است. ترجمه متون تخصصی در هر رشته و زمینه ای به وسیله مترجمان متخصص و مجرب در همان زمینه انجام می شود تا ترجمه ای با کیفیت انجام پذیرد. برای مثال ترجمه مقالات ISI  در زمینه مدیریت توسط مترجمان متخصص در زمینه ترجمه مقالات مدیریت انجام می شود تا اصطلاحات و کلمات تخصصی با واژگان معادل مناسب جایگزین شوند و ترجمه ای روان و سلیس ارائه شود. سفارش ترجمه مقالات و متون مدیریت و همچنین دیگر رشته ها در ترنسون تنها با تکمیل یک فرم امکان پذیر است. برای سفارش ترجمه تنها کافی است وارد بخش سفارش ترجمه شده و با تکمیل فرم مربوطه، سفارش خود را ثبت کنید. کارشناسان ترنسون پس از بررسی درخواست شما و تعیین زمان و هزینه، با شما تماس خواهند گرفت.


ترجمه مقالات مدیریت در چه رشته ها و گرایش هایی انجام می شود؟

 

  • ترجمه متون و مقالات تخصصی در زمینه مدیریت بازرگانی. در این رشته گرایش های متنوعی وجود دارد. گرایش بازاریابی، بازرگانی بین الملل، تجارت الکترونیکی، مدیریت استراتژیک و غیره از گرایش های این رشته می باشند. هدف از آشنایی با سازمان های بازرگانی و افزایش دانش و توانایی دانشجویان در ارتباط با مسائل مدیریتی از قبیل تصمیم گیری، کنترل، تجزیه و تحلیل و … است.
  • ترجمه مقالات مدیریت صنعتی. مدیریت صنعتی شامل گرایش های تحقیق در عملیات، مالی و … می شود. هدف از این رشته پرورش نیروی متخصص در ارتباط با صنعت و تئوری های مدیریت صنعتی می باشد.
  • ترجمه مقالات مدیریت دولتی نیز از دیگر خدمات ترنسون می باشد. این رشته از گرایش های متنوعی از جمله توسعه منابع انسانی، طراحی سازمان های دولتی، بودجه و مالی عمومی، مدیریت تحول و … می شود. هدف از این رشته پرورش نیروی انسانی متخصص برای سازمان ها و شرکت های دولتی و خصوصی می باشد.
  • گروه مترجمان ترنسون همچنین ترجمه مقالات در رشته مدیریت کسب و کار را انجام می دهد. این رشته گرایش های متنوعی را از جمله منابع انسانی، مالی، استراتژی، بازاریابی، کارآفرینی و غیره شامل می شود.

برخی از دروس رشته مدیریت را مرور خواهیم نمود.

 

مدیریت پروژه

مدیریت پروژه مسلما موثر ترین روش در ارئه بهینه منابع، هزینه و زمان بندی می باشد. درس مدیریت پروژه این توانایی را در شما ایجاد می کند که بتوانید یک پروژه را در زمان مشخص شده و با توجه به بودجه تعیین شده به اتمام برسانید. شما دانش کاری بسیار خوبی را در زمینه مدیریت پروژه  کسب خواهید کرد و قادر خواهید بود این دانش را به درستی در انجام پروژه مورد استفاده قرار دهید.
در انتها شما قاردر خواهید بود که یک چشم انداز از پروژه ترسیم کنید، ساختار کاری بسازید، برنامه پروژه طراحی کنید، بودجه بندی کنید، منابع را به درستی استفاده کنید، پروژه را توسعه دهید و ریسک ها را ارزیابی کنید.

مدیریت تیم:
در این درس توانایی های رهبری را می آمورید که شامل ایجاد انگیزه و الهام بخشیدن به افراد، مدیریت استعدادها، تاثیر گذاری بدون استفاده از قدرت و هدایت تیم ها می شود. می آموزید که چگونه افراد و تیم ها را به درستی و به طور موثر هدایت و رهبری کنید تا با توجه به بینش شما در کنار شما به خوبی کار کنند. شما توانایی های رهبری را می آموزید تا بتوانید به بهترین شکل ممکن تیم ها و افراد را رهبری و هدایت کنید.

مدیریت استراتژی و نوآوری
در این تخصص، دنیای در حال تحول استراتژی کسب و کار را کشف خواهید کرد و همچنین نقش نوآوری در ایجاد مزین رقابتی. در این درس مفاهیم هدف گذاری، خلق ارزش، یکپارچگی جهانی و تنوع را خواهیم آموخت.

مدیریت منابع انسانی:
در این درس با اصول کلیدی سیاست ها و شیوه های مدیریت منابع انسانی آشنا خواهیم شد. همچنین مفاهیم مربوط به استخدام، پاداش، تنبیه، ایجاد انگیزه در کارکنان و غیره را فرا خواهید گرفت.

رهبری الهام بخش:
در این تخصص شما یاد خواهید گرفت که چگونه بر استرس خود غلبه کنید و ذهن و بدن را احیا سازید با ایجاد روابط و رویکرد های مثبت برای رهبری. قدرت پرسش سوالات را فرا خواهید گرفت برای مبدل شدن به یک رهبر مرجع و با
اعتماد به نفس و اینکه چگونه بتوانید دیگران را به سمت پایداری، تغییرات مد نظر، یادگیری . افزایش انگیزه در زندگی و کار هدایت کنید.

مدیریت ساخت و ساز
مدیریت ساخت به برنامه ریزی، هماهنگی و ساخت یک پروژه از ابتدا تا انتها کار گویند. این درس برای حرفه های صنعتی ساخت و ساز، مهندسان و معماران که به دنبال توسعه مشاغل خود می باشند، طراحی شده است. همچنین برای دانشجویانی که به دنبال یادگیری در زمینه مدیریت پروژه های ساخت و ساز هستند.

توانایی های مربی گری برای مدیران
در این تخصص توانایی موثر و کاربردی برای مربی گری افراد برای بهبود و توسعه عملکرد آموزش داده می شود. به شما خواهند آموخت که چگونه مدیران تاثیرگذار از مربی گری برای ارزیابی عملکرد استفاده می کنند و چگونه با استفاده از مکالمات مربی گرانه به نتایجی که مد نظرشان است، دست پیدا می کنند.

برای سفارش ترجمه مقالات مدیریت کلیک کنید.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.