09357361773
info@transoon.ir
ترنسون

ترجمه تخصصی متون و مقالات مدیریت به وسیله مترجمان متخصص ترنسون

 

گروه مترجمان ترنسون ترجمه انواع متون و مقالات تخصصی در زمینه مدیریت را از انگلیسی به فارسی و همچنین از زبان فارسی به انگلیسی انجام می دهد. ترجمه تخصصی مقالات مدیریت در گرایش های مختلف توسط مترجمان متخصص و مجرب ترنسون انجام می پذیرد تا عبارات و اصطلاحات تخصصی با واژگان مناسب جایگزین شوند و ترجمه ای روان و سلیس در کوتاه ترین زمان ممکن صورت پذیرد. ترجمه تخصصی مدیریت در مقاطع مختلف و رشته ها و گرایش های متنوع این رشته صورت می پذیرد :

در مقطع کارشناسی : مدیریت دولتی ، مدیریت بازرگانی و مدیریت صنعتی

در مقطع کارشناسی ارشد :
MBA : استراتژی، مالی، بازاریابی، منابع انسانی،…
ترجمه مقالات در زمینه مدیریت صنعتی : گرایش تحقیق در عملیات، تولید و عملیات، مالی
ترجمه مقاله مدیریت بازرگانی و مالی : گرایش بیمه، بازرگانی داخلی، تحول، بازاریابی بین الملل، بازاریابی، مالی
ترجمه متون تخصصی مدیریت دولتی : مدیریت منابع انسانی، مدیریت مالی دولتی، مدیریت تحول، مدیریت سیستم های اطلاعات، تشکیلات و روش ها
در زمینه مدیریت اجرائی و شهری : مدیریت شهری، مدیریت بازاریابی، مدیریت استراتژیک، مدیریت تولید و عملیات پیشرفته، گردشگری
و همچنین مدیریت تکنولوژی و فناوری اطلاعات : نوآوری، مدیریت منابع اطلاعاتی، تحقیق و توسعه، کیفیت فراگیر، انتقال تکنولوژی

رشته مدیریت از گرایش های متعددی تشکیل شده است و از بازار کار بسیار خوبی برخوردار است. امروزه دانشجویان زیادی در این رشته ها تحصیل می کنند و روز به روز بر شمار آنها افزون می شود. به دلیل اهمیت این رشته در دنیای امروز، هر روزه مقالات متعددی در این حوزه نگارش می شوند. این مقالات که اکثرا به زبان انگلیسی هستند، در تحقیقات بعدی مورد استفاده قرار می گیرند و می توان به عنوان منبع معتبر و مناسبی از این مقالات بهره برد. دانشجویانی که در این زمینه تحصیل می کنند و برای انجام فعالیت های پژوهشی خود به ترجمه مقالات ISI نیاز دارند، می توانند ترجمه تخصصی مدیریت را از انگلیسی به فارسی به ترنسون بسپارند و در کوتاه ترین زمان ممکن ترجمه ای روان و با کیفیت عالی در اختیار داشته باشند. همچنین عزیزانی که قصد چاپ مقاله خود را در مجلات بین المللی دارند، می توانند ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات خود را به ترنسون واگذار کنند. ترنسون به وسیله تیم متخصص خود در زمینه ترجمه مقالات ISI، ترجمه ای با کیفیت با توجه به استاندارد های بین المللی مجلات خارجی ارائه می دهد. گروه مترجمان ترنسون با بهره گیری از مترجمانی که در این حوزه ها تخصص دارند و سال ها سابقه ترجمه متون تخصصی را دارند، ترجمه مقاله را برای شما با کیفیت بسیار عالی انجام می دهد و در کوتاه ترین زمان ممکن در اختیار شما قرار خواهد گرفت.


تعریف مختصری از مدیریت و تاریخچه آن

 

مدیریت به عنوان یکی از فعالیت های اجتماعی بشر سابقه ای بس دیرینه دارد. اما آنچه به عنوان تاریخچه و سیر تحولات نظریه های سازمان و مدیریت بیان می داریم، مربوط به زمانی است که نظریه های مدیریت و سازمان پا به عرصه وجود نهادند و مدیریت به صورت رشته ای علمی در میان سایر رشته های علوم مطرح شد. بنابراین ذکر این مطلب که مدیریت در سال های پایانی قرن نوزدهم میلادی شکل گرفت، به معنای عدم وجود آن در اعصار پیشین نیست. همان گونه که به سادگی می توانیم بپذیریم کشف قدرت جاذبه به وسیله نیوتون به معنای عدم وجود چنین قدرتی قبل از وی نبوده است، منتها از زمانی که نیوتون نتیجه گرفت نیرو هایی که اقمار را بر روی مدارات خود نگه می دارند باید با مربع فاصله این اقمار تا مرکز دوران نسبت عکس داشته باشد، و این نظریه را به اثبات رساند، از دیدگاه تاریخی آغاز پیدایش نظریه جاذبه محسوب می شود.

برای سفارش ترجمه تخصصی مدیریت کلیک کنید.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.