Understanding creativity competency for organizational learning , 1718


Understanding creativity competency for organizational learning: a study of employees’ assumptions on creativity competency in creative industry
تصاویر
بیشتر
مقاله ISI - Understanding creativity competency for organizational learning
(0)
(0)
1718
وضعیت کالا : موجود
مدل کالا
1718
تعداد عدد
قیمت کالا
2,000 تومان
سفارش ترجمه مقاله فوق
جهت سفارش ترجمه مقاله Understanding creativity competency for organizational learning: a study of employees’ assumptions on creativity competency in creative industry کلیک کنید و کد مقاله را در بخش توضیحات فرم، وارد نمایید.
کد مقاله : 1718

مقاله فوق از مقالات معتبر و بروز ISI در زمینه مدیریت منابع انسانی می باشد که در ارتباط با یادگیری سازمانی می باشد. ترجمه متون تخصصی مدیریت منابع انسانی در ترنسون توسط مترجمان متخصص در این زمینه انجام می شود تا ترجمه ای که در اختیار شما قرار می گیرد ترجمه ای روان و با کیفیت باشد.
  • در صورت نیاز به ترجمه دیگر  مقالات و متون تخصصی در زمینه مدیریت و منابع انسانی و یا ترجمه مقاله در زمینه های دیگر، تنها کافی است پس از تکمیل فرم مربوطه، فایل مورد نظر خود را برای ما ارسال نمایید.
  • در صورت نیاز به مقالات بیشتر در زمینه مدیریت و رشته های فنی مهندسی می توانید با ورود به بخش دانلود مقاله ، مقالات مورد نظر خود را دانلود نمایید.
  • در صورتی که مقالات مورد نظر شما در ترنسون موجود نباشد و یا به مقالات بیشتری نیاز داشتید، می توانید از بخش سفارش مقاله، مقالات مورد نظر خود را در زمینه های مختلف سفارش دهید. مقالات مورد نیاز شما در اسرع وقت در اختیار شما قرار خواهد گرفت.
نمودار تغییر قیمت
طراحی شده توسط شرکت طراحی سایت و سایت ساز آنلاین یوتابطراحی شده توسط شرکت طراحی سایت و سایت ساز آنلاین یوتاب