09357361773
info@transoon.ir
ترنسون

شما عزیزان می توانید ترجمه فایل های ویدئویی( ترجمه فیلم، ویدئو کلیپ و …)، فایل های صوتی و زیرنویس خود را از انگلیسی به فارسی و از فارسی به انگلیسی به گروه مترجمان ترنسون بسپارید. سرعت در عمل، کیفیت ترجمه، قیمت مناسب از مزایای استفاده از خدمات ترجمه ترنسون است.
برای سفارش ترجمه می توانید وارد بخش سفارش ترجمه شده و فایل مورد نظر خود را جهت ترجمه آپلود کنید. در صورتی که حجم فایل شما زیاد باشد، می توانید فایل خود را به آدرس پست الکترونیکی ترنسون (transoon.group@gmail.com) ارسال نمایید.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.