09357361773
info@transoon.ir
ترنسون

مراحل انجام ترجمه بدین گونه است :

برای سفارش ترجمه ابتدا لازم است فرم مربوط به سفارش ترجمه را پر کنید و درخواست خود را ثبت بفرمایید.
سپس کارشناسان ترنسون اقدام به بررسی و تعیین زمان و هزینه ترجمه می کنند.
پس از آن با شما تماس گرفته خواهد شد و زمان انجام ترجمه و هزینه به شما اعلام می گردد و در صورت توافق، قرارداد ثبت می شود.
در نهایت ترجمه درخواست شده طبق زمانبندی مورد توافق در اختیار شما قرار خواهد گرفت.
لازم به ذکر است ترجمه به صورت تایپ شده در اختیار شما قرار خواهد گرفت و قبل از تحویل، توسط ویراستار ترنسون دوبار ویرایش شده و سپس به شما تحویل داده می شود. در صورت نیاز به تصحیح و یا اعمال هر گونه تغییری، ترنسون موظف به انجام تغییرات لازم است و بازبینی مجدد به صورت کاملا رایگان انجام خواهد شد.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.