09357361773
info@transoon.ir
ترنسون

بر تعداد کاربران اینترنتی روز به روز افزوده می شود و این موضوع باعث گسترش تجارت های آن لاین و اینترنتی گردیده است. همچنین ورود به دنیای اینترنت برای همه ی سازمان ها به یک الزام تبدیل شده است و هر سازمانی، چه کوچک و چه بزرگ برای پیشبرد اهداف خود، سرویس دهی بهتر، ایجاد ارتباط بهتر با مشتری، انجام تجارت های بین المللی و … بایستی وارد این فضا شود. در ایران نیز به دلیل افزایش روز به روز تعداد کاربران، هر روزه کسب و کارهای اینترنتی جدید بسیاری وارد این عرصه می شوند و رقابت زیادی در این حوزه به وجود آمده است. این وب سایت ها می توانند برای ایجاد مزیت رقابتی نسبت به رقبای خود و گسترش کسب و کار خود، وب سایت خود را به زبان رایج انگلیسی ترجمه کنند که این کار باعث ارتقاء جایگاه وب سایت نیز می شود و موتور های جستجو امتیاز ویژه ای به آن می دهند. از دیگر مزایای این کار می تواند به گسترش ارتباطات وب سایت نیز اشاره کرد که در نتیجه ترجمه وب سایت به زبان دیگر بر تعداد بازدید کنندگان وب سایت اضافه می شود.
ترجمه وب سایت در ترنسون توسط مترجمان متخصص در حوزه IT انجام می شود که هم به زبان انگلیسی تخصص کامل دارند و هم در زمینه فناوری اطلاعات (IT) تجربه چندین ساله دارند.
برای سفارش ترجمه ترجمه تنها کافیست وارد بخش سفارش ترجمه شده و فرم مربوط به سفارش ترجمه را تکمیل فرمایید.

مراحل انجام ترجمه :

برای سفارش ترجمه وب سایت می توانید وارد بخش سفارش ترجمه شده و آدرس وب سایت خود را در قسمت توضیحات وارد نمایید.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.