09357361773
info@transoon.ir
ترنسون

شرایط لازم مترجم جهت همکاری با ترنسون

  • کیفیت ترجمه از اولویت های ترنسون است. از این رو ترنسون تنها از مترجمانی بهره می برد که مهارت کافی در ترجمه متون انگلیسی و فارسی را داشته باشند.
  • ترنسون مترجمان خود را از بین مترجمان مجرب و با تجربه بر می گزیند. زیرا تجربه کافی در ترجمه، از فاکتور های اصلی یک مترجم خوب به حساب می آید.
  • ترنسون جهت ترجمه مقالات و دیگر متون تخصصی از مترجمان متخصص در زمینه متن ترجمه بهره می برد. از این رو اگر در ترجمه زمینه خاصی تخصص دارید، ذکر نمایید.
  • اطلاعات خود را به طور صحیح وارد نمایید.
  • رضایت مشتری مهم ترین اولویت ترنسون است. از این رو ترنسون تنها با مترجمانی همکاری می نماید که از اهمیت تحویل به موقع ترجمه و کیفیت ترجمه واقف باشند.

در صورت تمایل به همکاری با گروه مترجمان ترنسون، با توجه به نکات بالا، می توانید وارد فرم همکاری با ما شده و فرم مربوطه را تکمیل نمایید.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.