09357361773
info@transoon.ir
ترنسون

گروه مترجمان ترنسون با بهره گیری از تیمی متخصص و مجرب انواع خدمات ترجمه را با کیفیت بسیار عالی انجام می دهد. ترجمه انواع متون تخصصی و عمومی. برای سفارش ترجمه تنها کافی است فرم سفارش ترجمه را تکمیل بفرمایید.

خدمات ترجمه :

ترجمه مقالات ISI : ترجمه مقاله های بروز و معتبر در همه رشته ها و گرایشات. محققین و پژوهشگران جهت انجام فعالیت های پژوهشی خود، از مقالات ISI به عنوان مرجع بهره می برند و از یافته های انجام شده در این مقالات جهت اثبات فرضیه های خود استفاده می نمایند. از آنجایی که این مقالات به زبان انگلیسی هستند، در صورت نیاز به ترجمه این مقالات، می توانند آن را به گروه مترجمان ترنسون بسپارند.
ترجمه کتاب : ترجمه هر گونه کتاب تخصصی و عمومی. ترجمه کتاب نیازمند تخصص خاص خود است. ترنسون از مترجمان حرفه ای و با سابقه در این زمینه بهره می گیرد تا ترجمه کتاب های تخصصی، ادبی، هنری و دیگر کتب با کیفیت بسیار عالی انجام شود. ضمن اینکه ترنسون خدمات ویژه ای در ارتباط با ترجمه کتاب ارائه می دهد که از جمله می توان از تخفیفات حجمی در ترجمه کتب نام برد.
ترجمه فوری : ویژه کسانی که نیاز دارند تا ترجمه در مدت بسیار کوتاهی انجام شود. در ترجمه فوری زمان انجام ترجمه نصف خواهد شد.
ترجمه انگلیسی به فارسی : ترجمه انواع متون تخصصی و عمومی انگلیسی به فارسی
ترجمه فارسی به انگلیسی : ترجمه انواع متون فارسی به انگلیسی
ترجمه فیلم و فایل صوتی
ترجمه وب سایت
ترجمه دانشجویی

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.